1. Emer Mbiemer
  Invalid Input
 2. Numer telefoni
  Invalid Input
 3. E-mail
  Invalid Input
 4. Mesazhi juaj
  Invalid Input
 5. Vendos kodin(*)
  Vendos kodin
  Invalid Input

Ndodhet ne fshatin Kallmet, 11 km ne veri te qytetit te Lezhes, 18 km nga bregdeti i Shengjinit dhe 55 km nga Tirana.

Kontaktoni ndërmjet formave të mëposhtme

Cel. 068 20 35 892
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
E-mail:Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
E-mail:Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.


Kordinatat e  GPS:
Latitudine nord: 41º51’16,44”N
Longitudine est: 19º41’39.75”E